Materiały pomocnicze - Przedsiębiorczość Innowacyjna
Materiały pomocnicze - Przedsiębiorczość Technologiczna
Powrót

Aktualności
20/11/2015
Podatki dla przedsiębiorców nie takie straszne

17/11/2015
Wątpliwości wobec rozstrzygania wątpliwości na korzyść podatnika

04/09/2015
Przedsiębiorca – aparat skarbowy: kto słabszy kto silniejszy?


Strona Główna / Wykładowcy / Materiały i Pomoce Dydaktyczne
Materiały i Pomoce Dydaktyczne

Oferta pomocy merytorycznej i współpracy, poprzez  udostępnienie materiałów i  narzędzi do realizacji programów dydaktycznych i szkoleniowo-doradczych, jest adresowana w pierwszej kolejności do:

  • Wykładowców szkół wyższych wszystkich typów– już zaangażowanych w realizację zajęć dydaktycznych z zakresu przedsiębiorczości jak również tych, którzy dopiero planują taką działalność. Sieciowa współpraca wykładowców dotyczy w szczególności wprowadzania do oferty dydaktycznej różnorodnych przedmiotów z zakresu innowacyjnej przedsiębiorczości.
  • Organizatorów i szkoleniowców realizujących programy szkoleniowo-doradcze dotyczące problematyki przedsiębiorczości, dofinansowane ze środków publicznych (UE, programy rządowe, inne).


Materiały i pomoce dydaktyczne dotyczą dwóch  bazowych przedmiotów realizowanych aktualnie w ramach SEIPA:


W ramach poszczególnych przedmiotów materiały dydaktyczne i narzędzia są pogrupowane według bloków tematycznych a w ramach tych bloków  oferowane są:

  • Uwagi metodyczne – tu będą zamieszczane wskazówki metodyczne i praktyczne porady odnoszące się do konkretnych tematów
  • Prezentacje – będą to standardowe prezentacje w PowerPoint, do wykorzystania przez zainteresowanych wykładowców.
  • Literatura – tu będą zamieszczane interesujące publikacje naukowe, pozwalające pogłębić wiedzę w określonej dziedzinie
  • Testy – będą to przykładowe testy i zadania do wykorzystania przez wykładowców do zaliczeń i/lub egzaminów końcowych.
  • FAQ - najczęściej zadawane pytania dotyczące konkretnego bloku.

Materiały dla wykładowców będą uzupełniane stopniowo, rzecz jasna z uwzględnieniem sugestii ich użytkowników. Są one dostępne dla wszystkich zainteresowanych wykładowców, którzy zarejestrują się w Sieci.


Należy podkreślić, że oprócz materiałów dla wykładowców w oddzielnym segmencie Portalu Dydaktyka w Sieci zamieszczone są ogólnodostępne (bez logowania) materiały dla studentów (uczestników szkoleń).


Zainteresowani wykładowcy powinni się z nimi  zapoznać, gdyż zestaw materiałów dla studentów nie jest powtarzany w segmencie dla Wykładowców.

Licencja Creative Commons
O ile nie jest to stwierdzone inaczej wszystkie materiały na tej stronie są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa - Na tych samych warunkach 3.0 Polska Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Fundacji Edukacji i Rozwoju Przedsiębiorczości.
X