Jak korzystać z portalu
Powrót

Aktualności
20/11/2015
Podatki dla przedsiębiorców nie takie straszne

17/11/2015
Wątpliwości wobec rozstrzygania wątpliwości na korzyść podatnika

04/09/2015
Przedsiębiorca – aparat skarbowy: kto słabszy kto silniejszy?


Jak korzystać z portalu

W niniejszym segmencie Portalu SEIPA zamieszczone są dodatkowe materiały i narzędzia dla studentów (uczestników programów szkoleniowych)  wspomagające proces dydaktyczny w zakresie przedsiębiorczości innowacyjnej (technologicznej). Materiały  są pogrupowane według  bloków tematycznych, odpowiadających poszczególnym tematom omawianym na zajęciach, zgodnie z  zaleceniami  wykładowcy. Wchodząc na stronę bloku mamy na lewej kolumnie szereg zakładek, których kliknięcie otwiera dodatkowe strony (zbiory) informacyjne. Nie wszystkie zakładki będą występowały jednolicie we wszystkich blokach tematycznych. Może to wynikać ze specyfiki kolejnego bloku jak i faktu, że materiały informacyjne są uzupełniane sukcesywnie i stosowne zakładki pojawią się w niedługim czasie.

Studenci i doktoranci szkół wyższych zainteresowani problematyką innowacyjnej (technologicznej) przedsiębiorczości powinni się skontaktować z wykładowcami w macierzystych uczelniach - członkami Sieci Edukacyjnej Innowacyjnej Przedsiębiorczości Akademickiej (SEIPA).

Licencja Creative Commons
O ile nie jest to stwierdzone inaczej wszystkie materiały na tej stronie są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa - Na tych samych warunkach 3.0 Polska Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Fundacji Edukacji i Rozwoju Przedsiębiorczości.
X