Uczestnicy
Prezentacje
Powrót

Aktualności
20/11/2015
Podatki dla przedsiębiorców nie takie straszne

17/11/2015
Wątpliwości wobec rozstrzygania wątpliwości na korzyść podatnika

04/09/2015
Przedsiębiorca – aparat skarbowy: kto słabszy kto silniejszy?


Uczestnicy

SIEĆ EDUKACYJNA INNOWACYJNEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI AKADEMICKIEJ

Lista uczestników warsztatów 22-23 czerwca 2009

 

 

 


L.p.

Tytuł naukowy

Imię

Nazwisko

Uczelnia

E-mail

1

Mgr

Ewa

Antonowicz

Uniwersytet Zielonogórski

e.antonowicz@wez.uz.zgora.pl

2

Mgr

Izabela

Bors-Nasiłowska

Olsztyńska Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

izabela.bors@owsiiz.edu.pl

3

Dr

Lechosław

Cichowski

Politechnika Poznańska

lechoslaw.cichowski@put.poznan.pl

4

Dr inż.

Władysław

Czajka

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

wczajka@wsiz.rzeszow.pl

5

Dr inż.

Katarzyna

Czop

Politechnika Lubelska

kasiaczop@poczta.onet.pl

6

Dr

Marta

Czyżewska

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

mczyzewska@wsiz.rzeszow.pl

7

Dr

Waldemar

Glabiszewski

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

waldemar.glabiszewski@umk.pl

8

Mgr inż.

Piotr

Gołoś

Politechnika Warszawska

piotr_golos@poczta.onet.pl

9

Dr

Petre

Iltchev

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

petre.iltchev@umed.lodz.pl

10

Mgr inż.

Aldona

Kluczek

Politechnika Warszawska

devitis@wp.pl

11

Prof. dr hab. inż.

Zbigniew

Kłos

Politechnika Poznańska

zbigniew.klos@put.poznan.pl

12

Mgr

Tomasz

Krawczyk

Uniwersytet Warszawski

tkrawczyk@uott.uw.edu.pl

13

Prof. dr hab. inż.

Tomasz

Krzyżyński

Politechnika Koszalińska

tkrzyz@tu.koszalin.pl

14

Dr

Leszek

Kwieciński

Uniwersytet Wrocławski

leszek.kwiecinski@uni.wroc.pl

15

Dr inż.

Anna

Kwiotkowska

Politechnika Śląska

akwiotkowska@polsl.pl

16

Mgr

Katarzyna

Łobacz

Uniwersytet Szczeciński

katarzyna.lobacz@wzieu.pl

17

Dr hab. Inż.

Hieronim

Maciejewski

Uniwersytet im Adama Mickiewicza w Poznaniu

maciejm@amu.edu.pl

18

Mgr

Paweł

Matlakiewicz

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

pawel.matlakiewicz@gmail.com

19

Mgr inż.

Magdalena

Muzalewska

Politechnika Gdańska

patent@pg.gda.pl

20

Prof. dr hab.

Ilona

Politowicz

Uniwersytet Zielonogórski

i.politowicz@wez.uz.zgora.pl 

21

Mgr

Andrzej

Poszewiecki

Uniwersytet Gdański

poszewiecki@panda.bg.univ.gda.pl

22

Dr

Rafał

Rowiński

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie

rafal.rowinski@awf.edu.pl

23

Mgr

Joanna

Rzempała

Uniwersytet Szczeciński

joanna.rzempala@wzieu.pl

24

Mgr

Anna

Sakson

Uniwersytet im Adama Mickiewicza w Poznaniu

anna.sakson@amu.edu.pl

25

Mgr

Izabela

Senderacka

Politechnika Białostocka

i.senderacka@pb.edu.pl 

26

Mgr

Tomasz

Sielamowicz

Politechnika Warszawska

tomasz.sielamowicz@gmail.com

27

Mgr

Edyta

Skibińska

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

edyta.skibinska@umed.lodz.pl

28

Dr

Arkadiusz

Szmal

Politechnika Śląska

arkadiusz.szmal@polsl.pl

29

Mgr

Jacek

Wajda

Uniwersytet im Adama Mickiewicza w Poznaniu

wajda@amu.edu.pl

30

Dr

Piotr

Wałejko

Uniwersytet w Białymstoku

p.walejko@uwb.edu.pl

31

Dr

Ireneusz

Żuchowski

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Społeczna w Ostrołęce

izuchowski@wses.edu.pl

Licencja Creative Commons
O ile nie jest to stwierdzone inaczej wszystkie materiały na tej stronie są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa - Na tych samych warunkach 3.0 Polska Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Fundacji Edukacji i Rozwoju Przedsiębiorczości.
X