Uczestnicy
Prezentacje
Powrót

Aktualności
20/11/2015
Podatki dla przedsiębiorców nie takie straszne

17/11/2015
Wątpliwości wobec rozstrzygania wątpliwości na korzyść podatnika

04/09/2015
Przedsiębiorca – aparat skarbowy: kto słabszy kto silniejszy?


Uczestnicy

SIEĆ EDUKACYJNA INNOWACYJNEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI AKADEMICKIEJ  

 

Lista uczestników warsztatów 24-25 czerwca 2009

 

L.p.

Tytuł naukowy

Imię

Nazwisko

Uczelnia

E-mail

1

Dr

Jacek

Czarecki

Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie

jacek.czarecki@umcs.lublin.pl

2

Dr

Łucja

Kapralska

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

ucja.kapralska@gmail.com

3

Dr

Tomasz

Kijek

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

tomasz.kijek@up.lublin.pl

4

Dr

Marzena

Mamak-Zdanecka

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

mmamak@interia.pl

5

Dr

Rafał

Mazur

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

rafal.mazur@zut.edu.pl

6

Prof. dr hab. inż

Urszula

Narkiewicz

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

urszula.narkiewicz@zut.edu.pl

7

Dr

Agnieszka

Skala-Poźniak

Politechnika Warszawska

askala@it.pw.edu.pl

8

Dr inż.

Adam

Włodarczyk

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

adam.wlodarczyk@up.lublin.pl

9

Dr

Robert

Zajkowski

Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie

robert.zajkowski@umcs.lublin.pl

10

Dr inż.

Janusz

Zawiła-Niedźwiecki

Politechnika Warszawska

jzawila@poczta.onet.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Licencja Creative Commons
O ile nie jest to stwierdzone inaczej wszystkie materiały na tej stronie są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa - Na tych samych warunkach 3.0 Polska Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Fundacji Edukacji i Rozwoju Przedsiębiorczości.
X