Założenia i cele
Sposób prowadzenia
Literatura
Warunki zaliczenia
Dla uczestników
Forum
Rejestracja / edycja danych
Zaloguj się
Powrót

Aktualności

 

Przedsiębiorczość technologiczna

Dr hab. Jerzy Cieślik

                            


W realizacji tego przedmiotu wykorzystywana jest metoda dwuścieżkowa. Uczestnicy biorą udział w warsztatach prowadzonych przez wykładowcę, o łącznej liczbie ok. 30 godzin. Równolegle uczestnicy opracowują własny projekt biznesowy (indywidualnie bądź w grupach), korzystając z pomocy doświadczonego konsultanta, który będzie także uczestniczył w realizacji programu. W realizacji przedmiotu w szerokim zakresie wykorzystywany będzie portal edukacyjny „Przedsiębiorczość dla ambitnych” http://www.cieslik.edu.pl/ , będą na nim zamieszczane dodatkowe narzędzia i literatura jak również będzie służył dla celów komunikacji. Patrz bezpośredni link do strony przedmiotu "Przedsiębiorczość technologiczna"

Podstawowa część materiału dydaktycznego jest dostępna bez logowania się. Jedynie dostęp do Forum oraz zamkniętego segmentu Dla uczestników wymaga zalogowania się, po wcześniejszej rejestracji.

Licencja Creative Commons
O ile nie jest to stwierdzone inaczej wszystkie materiały na tej stronie są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa - Na tych samych warunkach 3.0 Polska Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Fundacji Edukacji i Rozwoju Przedsiębiorczości.
X