Prezentacje
Powrót

Aktualności

 

Przedsiębiorczość technologiczna

Dr hab. Jerzy Cieślik

                            


Strona główna / Programy dydaktyczne / Przedsiębiorczość technologiczna, dr hab. Jerzy Cieślik / Wykorzystanie ICT w prowadzeniu biznesu / Tematy
Wykorzystanie ICT w prowadzeniu biznesu
Tematy
 

Technologie informacyjne a przedsiębiorczość. Internet w strategii opartej na wiedzy. Jak zaistnieć na rynku za pośrednictwem Internetu.Adres i witryna internetowa (domena). Jak przyciągnąć potencjalnych klientów, partnerów i kontrahentów. Realizacji transakcji handlowych. Business to consumer - B2C. Business to business - B2B. Wykorzystanie technologii informacyjnych w usprawnieniu funkcjonowania nowej firmy. Usprawnienia komunikacji wewnętrznej. Efektywne zarządzanie wiedzą. Zwiększanie efektywności i elastyczności działań zespołowych. Usprawnienie powiązań kooperacyjnych.Warunki niezbędne do efektywnego wykorzystania Internetu na starcie.

Licencja Creative Commons
O ile nie jest to stwierdzone inaczej wszystkie materiały na tej stronie są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa - Na tych samych warunkach 3.0 Polska Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Fundacji Edukacji i Rozwoju Przedsiębiorczości.
X